KORKMAZ BETON GROUP
HAZIR BETON - ÇİMENTO - İNŞAAT
 
  Anasayfa   Haberler   Türkçe   English
 
 
 
KURUMSAL
 
KORKMAZ BETON GROUP

1988 yılında küçük bir dükkânda inşaat malzemeleri satışına başlayan Korkmazlar, zamanla hazır betona olan talebin artmasıyla bu sektöre yönelmiş ve bu alandaki ilk yatırımını 2001 yılında Kulu’da yaparak Korkmazlar Hazır Beton Tesisleri’ni kurmuştur. Bir yıl sonra firma Konya Merkez Tesislerinde üretime başlatmıştır. 2012 yılında isim değişikliğine giden firma, Korkmaz Beton Group olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

KORKMAZ BETON GROUP olarak ; geçmişten aldığımız tecrübe ve güçle hazır beton sektöründe emin adımlarla ilerlemekteyiz. Hazır beton üretimi yapmakta olan firmamız, ürün kalitesini en üst düzeyde tutarak, müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini sağlamak adına, sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmak, sektörün gelişimi ve iyileştirmesine, yenilikçi ve çağdaş bakış açımızla katkı sağlamak amacıyla çalışmalarımızı hızla ve profesyonelce sürdürmekteyiz. Biliyoruz ki güvenilir ve güzel yarınlar, bugünlerin üzerinden inşaa edilir, bu yüzden; temelleri her zaman sağlam atıyoruz.

Firmamız; hazır beton sektöründe sadece Konya’da değil tüm Türkiye geneli müşterilerine kaliteli hazır beton sunarak güvenilir alt ve üst yapı inşaatlarının yapılmasına katkıda bulunmayı temel ilke edinmiştir.

Bu amaçla;
Ürünlerimizi yapı mevzuatlarına ve ilgili ürün standartlarına göre üretmek,
Müşteri ve Kalite memnuniyetini ön planda tutmak,
Firmamızın marka güvenirliliğini muhafaza etmek ve arttırmak,
Sürekli iyileştirmeyi ön planda tutmak.
Tüm faaliyetlerimizde TSE-EN 206-1 standartlarına uygun üretim yapmak kalite politikamızdır.
 
 
Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | İnşaat Grubu | Tesisler | Bayilikler | Referanslar | İletişim
2014 www.korkmazbeton.com. All rights reserved. Tasarım : POST
Facebook   Twitter   Youtube