Sanayicilerle iş insanları Konya'da "Dayanışma Gecesi'nde" buluştu

Konya Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Gül Vezir Korkmaz tarafından Erkan Güral'a günün anısına bir plaket verildi. Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) Başkanı Erkan Güral, Türkiye ekonomisinin iyiye gittiğini belirterek, bunun, Türkiye adına son derece memnuniyet verici olduğunu söyledi. Konya Genç İş İnsanları Derneği tarafından düzenlenen "Dayanışma Gecesi'ne" TÜGİK Başkanı Erkan Güral, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı ve Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk ile çok sayıda sanayici ve iş insanı katıldı. Baykara Gold Kongre Merkezi'ndeki etkinlikte konuşan TÜGİK Başkanı Güral, Konya'nın, tarımın yanı sıra sanayi yatırımları ile de sürekli gelişen ve büyüyen bir ekonomiye sahip olduğunu söyledi.
>>

Konyalı iş adamı Galatasaray'ın yeni yönetiminde

Galatasaray Kulübünün seçimli olağan genel kurulunda 102. dönem yönetimi belirlendi. Burak Elmas başkanlığa seçilirken, Elmas'ın kırmızı listesinde bulunan Konyalı iş adamı Sıtkı Korkmaz da yeni yönetimde görev aldı. Galatasaray Kulübünün seçimli olağan genel kurulu 19 Haziran 2021 Cumartesi günü Galatasaray Lisesinde gerçekleştirildi.
>>

KADIN ISTERSE!

Korkmaz Beton Grup’un üçüncü kuşak çalışanlarından İnsan Kaynakları Sorumlusu Fatmanur Korkmaz, iş hayatında yaşadığı sorunlara karşı takındığı tavrı ve edindiği tecrübeleri paylaştı. 25 yaşındaki Korkmaz, özellikle sanayi ve inşaat gibi sektörlerde kadınların çalışmasının yadırgandığını ancak kadınların bu alanlarda da başarılı olduğunu vurgulayarak, “Her işin kişiye göre zorluğu farklı olabilir ancak kadın isterse kesinlikle başarır. Annemle çıkmış olduğumuz yolda da aynı başarıyı elde edeceğimizi umuyorum.” diye konuştu. ‘FARKLI DEPARTMANLARDA KENDİMİ GELİŞTİRİYORUM’ Küçük yaşlardan itibaren aile şirketleri olan Korkmaz Grup bünyesinde şirkete gidip geldiğini aktaran Fatmanur Korkmaz, eğitim hayatı sonrasında da farklı bir sektör denemesinden sonra Korkmaz Grup bünyesinde çalışmaya başladığını aktardı.
>>

0

0

0

0